Zaatakowana chamskim wpisem sędziego Iwańca dziennikarka TVN dziękuje w mediach społecznościowych z dużą klasą. I pokazuje, że niezależni dziennikarze muszą mieć możliwość działania, nawet jeśli przeciw nim stają hejterzy Ziobry i Kaczyńskiego.

– Dziękuję za dobre słowo. Nie ma znaczenia, co myśli o mnie sędzia Iwaniec. Ważne, że taki sędzia rozstrzyga w Waszych sprawach i pilnuje dyscypliny innych sędziów. I kłamie, bo przed każdym reportażem o aferze hejterskiej dostał ode mnie pytania.Dowód wrzuciłam wczoraj – napisała Marta Gordziewicz. A reportaże moje i Grzegorza Głuszaka możecie obejrzeć w TVN24 Go. Zrozumiecie, co jest przyczyną nerwowych wpisów sędziego – dodała.

Reklamy

Iwaniec oraz inni hejterzy od Ziobry denerwują się, bo przypomniano im sprawę afery hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości. Pomimo upływu trzech lat prokuratura nic w tej sprawie nie zrobiła. Sprawa jednak się nie przedawnia i to Iwańca tak denerwuje.

Każdy, kto maczał palce w zbrodniczych atakach na innych sędziów z pobudek politycznych powinien siedzieć – uważa wielu Polaków. Atak Iwańca na dziennikarkę TVN dowodzi tylko tego, że sprawa nadal jest niewyjaśniona i nierozliczona a sam pisowski sędzia boi się nieuniknionej tak czy inaczej kary.

Polacy popierają niezależnych dziennikarzy: „Sędzia Iwaniec się boi. Dotarło do niego, że nie uniknie konsekwencji. Na razie reaguje agresywnym chamstwem.” – skomentował zachowanie Iwańca jeden z internautów.

Pani Marto, to tylko znaczy jedno, pokazujecie rzetelnie prawdę o tej kaście, o niegodnych zachowaniach sędziów, powinno sie ich wydalic z zawodu za to. Dziękuję za Waszą pracę – skomentowała wpis dziennikarki jedna z internautek.

Pani Marto, im bardziej i chamsko kłamią tym bardziej może być Pani pewna, że robi Pani świetną robotę. Kibicuję i proszę nie schodzić z obranej ścieżki. Takich Odważnych potrzebujemy – dodał inny komentujący.

Poprzedni artykułZgorzelski ujawnia: PiS blokuje pracę nad ustawą o tanim prądzie!
Następny artykułWymowne słowa Kaczyńskiego. Dni Morawieckiego jako premiera są już policzone?