30-latek radzi rówieśnikom: uciekajcie z Polski, nie ma tu dla was przyszłości

Działania PiS doprowadziły do tego, że młodym ludziom nie opłaca się mieszkać ani pracować w Polsce. Pewien 30-latek zaapelował w sieci do swoich koleżanek i kolegów oraz osób młodszych: uciekajcie z Polski, tu nie ma perspektyw, nie ma nadziei na lepsze jutro.

“Moja rada dla wszystkich – uciekajcie z tego kraju. Jakakolwiek praca, a już szczególnie ciężka, nie ma sensu. Im więcej zarabiasz tym większe podatki płacisz. Prowadzenie działalności gospodarczej to piekło, własna firma to kila lat pracowania od zmierzchu do świtu, a na etacie możesz pracować za dwóch a i tak dostaniesz podwyżkę poniżej inflacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlatego każdy młody powinien wyjechać na kilka lat. Niech zostaną sami emeryci, bezrobotni i matki na pełen etat. Niech sobie żyją z drukowanych na bieżąco zasiłków i jedzą te coraz mniej warte banknoty całymi latami. A jak nauczą się, że dobrobyt nie bierze się z zasiłków i dodatkowych emerytur, tylko z uczciwej, mądrej pracy to będzie można wrócić.

Mi się udało, ale młodzi są w głebokiej d… Nie żartuję, uciekajcie z Polski” – pisze młody człowiek.

I niestety ma rację.