Prokurator Ewa Wrzosek ma być usunięta z urzędu. Pretekstem sprawy kadrowe

Ewa Wrzosek to prokurator niezłomna i należna, która nie poddała się tyranii Ziobro i walczy o niezależność. Jest więc śmiertelnym wrogiem PiS i Solidarnej Polski, bo mówi jak jest i pokazuje patologie partyjnego systemu zarządzania.

Teraz ujawniono, że szefowa prokuratury, w której pracuje Wrzosek, napisała na nią swojego rodzaju donos, który ma być podstawą w przyszłości do usunięcia prokurator z urzędu. Po tym jak Wrzosek złożyła zeznania na temat podsłuchiwania jej Pegasusem jest znienawidzona w PiS i przez Ziobrę. Politycy ZJEP obawiają się bowiem odpowiedzialności karnej za włamania do telefonu dziennikarki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS jest przerażone Ewą Wrzosek. Tacy ludzie przywracają jednak wiarę Polaków w to, że znajdzie się kij na Kaczyńskiego i Ziobro i że obaj będą siedzieć!

Do dzieła pani Ewo!