Inflacja uderza ze zwielokrotnioną siłą. Niedługo pieniądze taczkami?

Mateusz Morawiecki nie jest ekonomistą a historykiem. Powinien więc wiedzieć co się stanie, gdy pieniądze są drukowane a nie wytwarzane z pracy. Efekt będzie taki jak na powyższym zdjęciu. Ludzie będą taczkami dowozić pieniądze by kupić na przykład chleb.

Efekt PiS działa, inflacja rośnie. Na początku roku może sięgnąć już 30% lub nawet więcej. Wtedy zacznie się upadek całej gospodarki i masowe zwolnienia w firmach. Wszystko upadnie. Polska gospodarka, dobita już przez PiS niestabilnym prawem, wysokimi cenami węgla, gazu, podatkami – teraz po prostu zginie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Padną polskie firmy, setki tysięcy ludzi będzie głodować z braku pieniędzy. To właśnie zamierza zafundować Polsce Jarosław Kaczyński. Człowiek, który nie ma pojęcia o gospodarce i który arogancko zapowiedział, że jego wizja polityki (z Putinem u boku) jest warta rozwalenia naszego kraju.

Dlatego PiS trzeba odsunąć od władzy.