PiS działa na szkodę inwestorów na polskiej giełdzie. Akcje spadły po zapowiedziach Morawieckiego

Panika na giełdzie. Kurs państwowych spółek na warszawskiej giełdzie spadł prawie o 10% na wieść o podatku Morawieckiego i Sasina od “nadmiarowych zysków”.

Tracą wszyscy, w tym zwykli ludzie, których PiS złapał na kłamstwo zwane PPK, bo część pieniędzy ukradzionych z pensji jest inwestowana na giełdzie. PPK reklamowano hasłem “w sumie się opłaca”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS nie zważa na drobnych akcjonariuszy, dla których giełda była sposobem na odkładanie oszczędności i niszczy ich pieniądze głupimi i nieprzemyślanymi decyzjami. Jest to typowa arogancja władzy, władzy za wszelką cenę.

Układ mafijny, który żeruje na Polakach, dobija polską gospodarkę. Pieniądze nie biorą się z NBP tylko z pracy. W efekcie działań Kaczyńskiego kapitał z Polski ucieka. I to bardzo szybko.