Pisowska Grupa Górnicza znowu podnosi ceny i zmniejsza możliwości zakupu węgla!

No i stało się – PGG, czyli zarządzana przez firma zajmująca się handlem węglem, podwyższa ceny i zmniejsza limity zakupu. Oznacza to, że węgla będzie mniej i będzie droższy. Są to co prawda informacje nieoficjalne, ale w pełni potwierdzone.

PiS urządza sobie kpiny z Polaków. Brak możliwości zakupu węgla oznacza brak ogrzewania, czyli innymi słowy jest to koniec marzeń o cieple zimą. Może to również oznaczać śmierć tysięcy starszych ludzi, którzy nie są w stanie kupić nic przez niedziałający sklep internetowy PGG (otwarty kilka godzin w tygodniu).

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS doprowadził razem z Kaczyńskim i Morawieckim do najbardziej tragicznej sytuacji: nie ma pieniędzy, nie ma węgla i nie ma nadziei że będzie.

Działania PGG to sabotaż bezpieczeństwa Polaków. Zarząd tej firmy powinien trafić przed prokuratora, razem z politykami PiS.