Urszula Nowogórska z PSL ostro: żadnych nowych podatków!

Koalicja Polska jest przeciwna nakładaniu jakichkolwiek nowych podatków. Dzisiejsza sytuacja gospodarcza jest w tak fatalnym stanie, że kolejne daniny dla państwa pogrążą przedsiębiorców – mówiła w radiu Urszula Nowogórska. Ludowcy zdecydowanie sprzeciwiają się nowym podatkom, bo w firmach zaczęły się już zwolnienia.

PSL ostrzega, że sytuacja polskich firm jest tragiczna i muszą już zwalniać ludzi. W tej sytuacji dodawanie nowych podatków, niekonstytucyjnych, to zbrodnia.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy zwracają również uwagę na fakt, że zapowiedzi PiS dotyczące wprowadzenia niekonstytucyjnego i niezgodnego z prawem podatku doprowadziły do gwałtownego upadku wartości polskich firm na giełdzie oraz do utraty oszczędności życia kolejnych Polaków. Polacy nie mają już żadnego zaufania do państwa – ostrzegają ludowcy.

Nie należy wprowadzać żadnego nowego podatku. Jeśli dodatkowo uderzy on w prywatne przedsiębiorstwa to doprowadzi do wyższej inflacji i likwidacji miejsc pracy. Trzeba zamrozić podwyżki cen energii dla przedsiębiorców – mówił dzisiaj Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.