Kolanko milczy w sprawie e-maili Dworczyka. Wyrób dziennikarzopodobny?

Michał Kolanko, osoba mieniąca się dziennikarzem politycznym, nadal milczy w sprawie wycieku e-maili Dworczyka. On i jemu podobni nie chcą się wypowiadać. Tymczasem w social mediach pojawiło się określenie, które nadano panu Kolanko: wyrób dziennikarzopodobny. Złośliwi mówią też o jego upodobaniu do jedzenia i dziwnych pomysłach.

Michał Kolanko milczy w sprawach najważniejszych dla Polski – wyciek e-maili Dworczyka komentują wszystkie media, poza reżimowymi. Być może pro-reżimowość jest też powodem dla których redaktor Kolanko milczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Milczenie jednak mówi więcej, niż słowa. Dziennikarzopodobny wyrób milcząc pokazuje, że wspiera jedną ze stron sporu, tą która jest pokazana w bardzo złym świetle. PiS jest dzisiaj złem, które opanowało Polskę i tylko ktoś, kto dobrze zarabia na kontaktach z władzą może milczeć w takim temacie.