PILNE: Energia jak paliwo. Czemu PiS celowo zwiększa ceny prądu? Ujawniamy szatański plan ZJEP

Wygląda na to, że ceny energii podnoszone są przez PiS celowo, aby mogli “rozwiązać” problem, który sami stworzyli i na nowo podzielić społeczeństwo. To już nie są żarty – mamy do czynienia z celowym działaniem z premedytacją. Wzrosty cen są tak pomyślane, aby wydrenować finanse samorządów, wspólnot, spółdzielni a jednocześnie stworzyć okazję do “dania” czegoś swoim wyborcom.

Dzisiaj nie ma bowiem żadnego realnego powodu, dla którego ceny energii miałyby tak mocno wzrosnąć. Wystarczy popatrzeć jak kształtują się ceny prądu u naszych sąsiadów. Mamy więc albo do czynienia ze złożoną akcją polityczną, której celem jest utrzymanie władzy, albo z naprawdę idiotami, którzy rozwalili cały system.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podniesienie cen energii pozwoli PiS osiągnąć cztery cele polityczne:

  • stworzyć nową grupę uzależnioną od rządowych dopłat, które pochodzą z naszych podatków,
  • pokazać swoim wyborcom, że “dają”
  • obniżyć zamożność społeczeństwa jako całości i zmusić do zajmowania się przeżyciem a nie protestami,
  • oskarżyć Unię Europejską

Jest to działanie w pełni zgodne z interesami Rosji. Jeśli tak jest, to prawdopodobnie mamy do czynienia z rządem zdrady narodowej, z ludźmi którzy działają całkowicie wbrew interesom Polski.

Powtórzmy jeszcze raz: sytuacja w Polsce nie zmienia się aż tak bardzo, by ceny energii miały wzrosnąć 5-10 krotnie, jak to się dzisiaj dzieje. Tymczasem do chwilę słyszymy o zamykaniu uniwersytetów, szkół, samorządów, rozpaczy wspólnot i spółdzielni.

Komuś zależy aby w Polsce zapanował chaos.

PiS realizuje najgorszą możliwą strategię “walki” z tymi zjawiskami, czyli poprzez dopłaty. Tymczasem rozwiązanie jest dużo prostsze: realne koszty wszystkich spółek energetycznych są doskonale znane, więc cena powinna bazować na tych kosztach i niewielkiej marży, jak było to do tej pory.