Rosja i PiS atakują Polaków! Ludzie Putina chcą głowy Sikorskiego

Moskwa w akcji.

– Wspólny atak ambasadora Rosji przy ONZ oraz Mateusza Morawieckiego na Radka Sikorskiego wskazuje, że działania Anne Applebaum w „wewnętrznym kręgu decyzyjnym Białego Domu” o których mówił Rosjanin, bardzo się zwolennikom Putina nie podobają – ocenia atak rosyjską ofensywę na polskiego europosła mec. Roman Giertych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Ujawnienie na forum ONZ faktu, że Polka jest w kręgach decyzyjnych Białego Domu wywołuje wściekłość rosyjskich przydupasów, którzy jeszcze niedawno ściskali się z agenturą Putina w Europie. Oni teraz mizdrzą się do ludzi Bidena, a tam najmocniejsza jest żona Sikorskiego – dodał adwokat.

Podobnego zdania jest red. Tomasz Lis.

– Różni ludzie mają różne zasługi. Sikorski i Anne Applebaum zrobili dla Ukrainy niemal tyle ile Morawiecki i jego kumple dla Rosji. Czyli naprawdę dużo. Morawiecki, organizujący zjazdy proputinowskiej międzynarodówki, który zarzuca Sikorskiemu pomaganie Rosji, to już absolutny szczyt bezczelności – wskazał dziennikarz.