Skowyt pseudo-dziennikarzy na pasku władzy po wyrzuceniu Dworczyka

Pseudo-dziennikarze na pasku władzy rozpaczają po wyrzuceniu Dworczyka z rządu. Jest to zorganizowana przez grupę Morawieckiego akcja, która świetnie pokazuje układ, jaki stworzył premier i jego ludzie. Warto zapamiętać nazwiska tych wszystkich, którzy dzisiaj płaczą niczym północnoreńskie media po stracie przywódcy.

Układ Morawieckiego rozpada się a towarzyszą temu zabawne konwulsje. Akcja “ostatniego pożegnania” Dworczyka, zaplanowana i stymulowana przez ludzi premiera, ma kolejne konsekwencje. Osoby, które skowyczą i ujadają po wyrzuceniu Michała D. powinny trafić na specjalną listę przyjaciół władzy a w przyszłości zostać odsunięte od jakichkolwiek pieniędzy państwowych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dzisiaj jeszcze pracują na zlecenie, uwikłani w takie czy inne układy, w przyszłości będą usuwać te wpisy, szczególnie gdy zostaną ujawnione bulwersujące szczegóły działalności Michała D., np. w Agencji Rezerw czy jego wyjazdów na Wschód.

Skowyt pseudo-dziennikarzy na pasku władzy po wyrzuceniu Dworczyka cieszy, bo pokazuje, że odejście to jest potrzebne a przy okazji odsłania kolejne struktury i nieformalne powiązania w różnych mediach.

Ujadajcie dalej, psy.