Ale wpadka! Pechowa liczba dla Kaczyńskiego, tylko 13 mieszkańców Koszalina na spotkaniu!

To się nazywa prawdziwy pech! W Koszalinie na spotkanie z Kaczyńskim było zaledwie 13 mieszkańców tego miasta, zresztą aktywnych sympatyków PiS. Reszta to ochrona, policja, obsługa i działacze!

W tej sytuacji nie dziwi mina Kaczyńskiego, który ciągle widzi te same twarze. 13 mieszkańców Koszalina oznacza pecha dla prezesa PiS. A ten, jak doskonale wiadomo, jest osobą wyjątkowo przesadną.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzynastka z Koszalina przyniesie Jarosławowi Kaczyńskiemu ogromnego pecha z utratą władzy włącznie. Prezes PiS ma więc kolejny problem, tym razem nie pomogą polityczne spiski. Wpuszczenie 13 osób na spotkanie to także wpadka działaczy tej partii, którzy nie sprawdzili dokładnie ilości “chętnych”. Przed salą w Koszalinie protestowało za to blisko 100 przeciwników rządu, zrozpaczonych drożyzną, brakiem węgla oraz inflacją.

Kaczyńskiego nie chce nikt oglądać – nie chce nikt słuchać (bo mówi od rzeczy). Ludzie chcą za to, żeby zniknął z polityki a najlepiej także z Polski.