Balcerowicz wróć!

Leszek Balcerowicz powinien wrócić i naprawić ten cały pisowski bałagan. Zniszczona po rządach Kaczyńskiego gospodarka wymaga pilnych działań ratunkowych a Leszek Balcerowicz ma plan i wie jak to robić.

Wystarczy przypomnieć, że w rok po ukończeniu przez niego kadencji prezesa NBP inflacja wynosiła 1,6%. Tak drodzy państwo, była 10 razy niższa, niż za czasów Kaczyńskiego. Nie tylko musimy odsunąć PiS od władzy ale odbudować gospodarkę, stabilność prawa, naprawić edukację i obronność oraz nawiązać normalne stosunki międzynarodowe, dzisiaj całkowicie zniszczone przez PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Balcerowicz wróć to hasło, które jest wyrazem tęsknoty za czasami normalności. Za czasami, gdy Polska się rozwijała, była ciepła woda i węgiel, gdy prąd był tani a ludzi było stać na wszystko.

Dzisiaj PiS rozwalił naszą Polskę i trzeba ją odbudowywać.

Balcerowicz wróć!