Kosiniak-Kamysz oskarża PiS o tchórzostwo: abdykowali!

Rządzący abdykowali i nie rozwiązują problemów Polaków. My mamy plan na niską inflację, inwestycje, tanią energię i żywność. Pokazujemy konkretne rozwiązania ustawowe. One muszą zostać przyjęte, by ratować budżety Polaków – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

PSL przedstawił program budowy sieci biogazowni w całej Polsce. Umożliwiłyby one pozyskiwanie taniego ciepła i taniej energii i obniżyłby opłaty za wywóz odpadów. Ale to nie jedyne pomysły ludowców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Upominamy się o polskich przedsiębiorców. To oni budują wzrost gospodarczy. Potrzebny jest dobrowolny ZUS oraz zamrożenie cen energii i gazu. Nie można przy tym obciążać ich nowymi daninami. Mówimy wprost: żadnych nowych podatków! – dodał Kosiniak-Kamysz. 

Brakuje całościowego podejścia rządzących do panującej drożyzny i ochrony portfeli Polaków. Nie ma wysoko oprocentowanych obligacji, likwidacji marż od kredytów czy podatku Belki. Nasze ustawy w tych sprawach są na stole. Wystarczy z nich skorzystać – podsumował.

To bardzo ważne szczególnie dzisiaj, gdy wielu firmom grozi upadłość przez działania PiS.