Ministerstwo Zdrowia łże w sprawie rejestru ciąż

Ministerstwo Zdrowia wydało kuriozalny komunikat, w którym zaprzecza jakoby tworzono rejestr ciąż. Jest to bezczelne łgarstwo, bowiem Elektroniczną Kartę Pacjenta rozbudowano właśnie o rejestr ciąż.

Rejestr jest to pierwszy krok do wprowadzenia kar więzienia za usuwanie ciąży i przymusu urodzeń w Polsce. W sytuacji, w której pacjenta przyjdzie do lekarza i zostanie jej wpisana ciąża, będzie musiała urodzić niezależnie od stanu zdrowia dziecka. Takie jest plan zamordystycznych środowisk pisowskich.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ciąże będą rejestrowane tylko z jednego powodu: państwo pisowskie chce całkowitej kontroli nad nimi. Dzisiejsze prawo powoduje, że Polki jeżdżą do Niemiec i Czech, gdy muszą dokonać aborcji (np. z powodu wad płodu). Z rejestrem ciąż może to stać się niemożliwe.

Ministerstwo Zdrowia łże pisząc o tym, że nie wprowadza rejestru ciąż bo wie, że ten rejestr odbije się na słupkach poparcia dla PiS.