PiS jak komuniści. Wtedy odrzucono plan Marshalla, teraz KPO

Historia lubi się powtarzać. Odrzucenie środków z KPO, o którym zdecydował Jarosław Kaczyński w imię polityki, przypomina działania komunistów po II Wojnie Światowej. Wtedy odrzucono plan Marshalla. W efekcie Polska na kilkadziesiąt lat stała się krajem biedy i ubóstwa. Teraz historia się powtarza.

Jarosław Kaczyński nie działa racjonalnie ani rozsądnie. Odrzucenie kilkuset miliardów z KPO pokazuje, że nie nadaje się ani na szefa partii ani na przywódcę. Polska nie ma tych pieniędzy i mieć nie będzie, bo rząd nie ma nigdy swoich pieniędzy, ma tylko te, które zabierze Polakom w ramach podatków. Odrzucenie KPO oznacza podwyższenie podatków, co właśnie się dzieje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podatek od nadzwyczajnych zysków uderzy we wszystkich – wysokimi cenami oraz bezrobociem – a już teraz zapowiedzi Morawieckiego i Sasina wywołały efekt w postaci rozwalenia giełdy, która ma najniższy poziom w historii. To także ludzkie oszczędności oraz inwestycje funduszy emerytalnych.

Polska pod rządami PiS upada.