Kaczyński pokazany w głównej rosyjskiej telewizji!

Jarosław Kaczyński został pokazany na głównym kanale rosyjskiej telewizji propagandowej. Szczegółowo omówiono jego pomysły na zakup 1,5 tony węgla zamiast 3 ton. W ten sposób pisowska propaganda jest promowana w Rosji. Przypadek?

Rosjanie wykorzystują Kaczyńskiego, prowadzącego prorosyjską politykę, do uprawiania własnej propagandy. Jego narracja doskonale pasuje do tego, czego oczekuje Putin. Przypomnijmy: to PiS odpowiada za bardzo wysokie ceny gazu, które płaciliśmy Rosji finansując w ten sposób wojnę, to PiS zamawiał gigantyczne ilości węgla od Putina, to PiS nie odzyskał wraku Tupolewa i nigdy nie atakował za to prezydenta Rosji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem i pił z nim wódkę w Warszawie. Czy wtedy uzgodniono plan, by Polska wróciła pod rosyjskie władanie?