PiS leci na łeb na szyję w sondażach. Panika na Nowogrodzkiej

Im wyższa inflacja tym większy spadek poparcia zalicza PiS. Obecnie partia Kaczyńskiego może liczyć na niewiele ponad 20% głosów, ale w szybkim tempie ich ubywa. Według naszych informacji na Nowogrodzkiej atmosfera jest bardzo nerwowa, bo wszystkie analizy pokazują, że jesteśmy bardzo blisko wielkiego wybuchu protestów społecznych wywołanych inflacją.

Kaczyński doprowadził do upadku gospodarkę, edukację i obronność. Ceny węgla są tak wysokie, że większości Polaków nie stać już na ogrzanie własnych domów. Grożą nam przerwy w dostawie prądu. Ludzie to widzą i nie dają się nabierać na puste propagandowe hasełka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS jest oceniany nie po tym co mówi, ale przez pryzmat efektów tych rządów. A efekt PiS to bieda, bezrobocie, emigracja i całkowity upadek.