PiS odebrał już miliard złotych kierowcom w mandatach. I kroi dalej

Jarosław Kaczyński zabrał się za wyciąganie kolejnych pieniędzy z kieszeni Polaków. Mandaty tak bardzo wzrosły, że od początku roku kierowcy stracili już miliard złotych. To dwukrotnie więcej, niż rok temu – informuje Rzeczpospolita. Jednocześnie bezpieczeństwo na drogach nie poprawiło się a wręcz przeciwnie.

PiS jest partią, która doprowadziła do największego zubożenia Polaków w historii. Inflacja zjada oszczędności, ceny w sklepach idą do góry jak szalone. Sytuacja jest krytyczna. Jednak Kaczyńskiemu nie wystarcza rozwalenie gospodarki, chce zabrać kierowcom wszystkie pieniądze. Najpierw byli rabowani w biały dzień na stacjach benzynowych, teraz krojeni są na mandatach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Policja działa po staremu. Chowa się po  krzakach, mierzy prędkość tam, gdzie jest bezpiecznie, odnotowano już przypadki prowokacji i wymuszania niebezpiecznych zachowań.

Polska PiS to państwo bandyckie, które zainteresowane jest tylko wyciąganiem kasy.