Dariusz Klimczak zaorał Jacka Sasina. Poszło oczywiście o węgiel

Dariusz Klimczak, poseł PSL, bardzo ostro potraktował Jacka Sasina i jego głupie pomysły:

Jacek Sasin z PiS apeluje do samorządów o pomoc w dystrybucji węgla. Jak można dystrybuować coś, czego nie ma? Poza tym, czyżby PiS zarządził odwrót od centralizacji? Dotychczas rząd zabierał kompetencje samorządom a teraz, w kryzysie, potrzebuje ich łaski? – napisał Klimczak

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przecież w scentralizowanym państwie PiS wszystko miało lepiej działać! 7 lat niszczenia samorządu i nagle zmiana retoryki w sytuacji, kiedy PiS-owi pali się grunt pod nogami! Warto dodać, że w najnowszych (sic!) komunikatach PiS brakuje logiki – jak wybory samorządowe, to trzeba ograniczyć kompetencje samorządu, ale jak kryzys węglowy to trzeba wrzucić nowe zadania! PiS tylko udaje gapę, ponieważ doskonale wie, że węgla nie ma a jak się pojawi, to będzie bardzo złej jakości i bardzo drogi. Kto w tej sytuacji będzie się tłumaczył? Samorząd! Np. Dlaczego węgiel nie kosztuje 1 tys. zł/tona? Przecież tak obiecywano w TVP? – pyta Klimczak.