Gazeta Polska chciała zaatakować dziennikarza TVN. Przy okazji zaliczyła potężną wpadkę

Sakiewicz, ten od Gazety Polskiej, nie ma coś szczęścia ostatnio. Wpadka goni wpadkę, kompromitacja kompromitację. W najnowszej Gazecie Polskiej znalazł się artykuł, który w zamierzeniu miał być atakiem na dziennikarza TVN, który przygotował rzetelny program o Smoleńsku i obnażył pisowskie oszustwo.

Sakiewicz myślał o ataku, ale najwyraźniej myślał za długo, bo już sam tytuł artykułu kompromituje… PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kim jest Piotr Świerczek, spec TVN od kłamstwa smoleńskiego – pyta Sakiewicz. I ma teraz problem, bo na widok tego tytułu Antoni Macierewicz dostał drgawek a Kaczyński prawie zawału. Gazeta Polska, do tej pory najwierniejszy sojusznik PiS, teraz atakuje czytelników sformułowaniem “kłamstwo smoleńskie”.

A taki niewyrobiony czytelnik jak sobie wbije do głowy, że Smoleńsk to jest wielkie pisowskie kłamstwo, to potem będzie zadawał niewygodne pytania w rodzaju “gdzie jest wrak”, “gdzie jest raport”, “cóżeście skurwy…ny uczynili z tą krainą” i tak dalej…

Słabo Sakiewicz wypadł, wpadka za wpadką.