Konsekwencje decyzji NBP będą tragiczne. Kaczyński idzie śladem Turcji

Musimy się przygotować na inflację, która przekroczy 50% – wynika z dzisiejszych decyzji NBP. Glapiński, na polecenie Kaczyńskiego, kompletnie skapitulował przed inflacją i nie zamierza z nią walczyć. PiS będzie kontynuował rozdawnictwo do wyborów, nie patrząc na konsekwencje ekonomiczne.

Jaka jest na to recepta? Tylko zmiana władzy i to szybciej niż w wyniku wyborów. Jeśli Kaczyński będzie dalej kazał realizował straceńczą politykę rozdawania pieniędzy, to mamy zagwarantowane pójście śladem Turcji a więc inflacja znacząco wyższa niż teraz, bieda i upadek wielu firm.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Inflacja jest wielkim problem wszystkich Polaków, bowiem oznacza, że pieniądze, które zarabiamy i które próbujemy oszczędzać tracą na wartości. Ratunku przed inflacją w zasadzie dla zwykłych ludzi nie ma – jedyne co można zrobić to uciekać w inwestycje. Ale w obecnych czasach może to być po prostu trudne, z uwagi na to że ludzie nie mają pieniędzy a wiele inwestycji jest nierentownych.

Kaczyński zamienia Polskę w Turcję co zresztą sam niestety zapowiedział. Głupota tego człowieka nie zna granic, bo konsekwencje takich działań będziemy odczuwać jeszcze długo po tym, jak prezesa PiS nie będzie na tym świecie.