PiS ponownie atakuje TVN? Tym razem robi to Macierewicz

Można powiedzieć, że tam gdzie Suski nie może, to poślą Macierewicza, człowieka od mokrej roboty Kaczyńskiego. Firmującego i wprowadzającego w życie najbardziej niedorzeczne pomysły Naczelnika.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak samo jest i teraz. W ubiegłym roku Marek Suski był twarzą niesławnej pamięci „lex TVN”. Wtedy Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji pod błahym pretekstem chciała przejąć kontrolę nad tą niezależnym, ważnym medium w Polsce.

Wtedy się nie udało, więc do akcji skierowano samego Antoniego Macierewicza. „Żelazny Antek” przekonuje że ma dowody, które mogą obnażyć „kłamstwa TVN” i żąda ukarania TVN 24.

– Przekazałem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji materiały wskazujące na oszustwa, kłamstwa i manipulacje TVN, aby podjęła w tej sprawie działania – przekonuje Macierewicz.

Tylko kto jeszcze w ogóle może uwierzyć Antoniemu Macierewiczowi?