Błaszczak w poważnych opałach. Narastają pytania o Koreę Południową

Mariusz Błaszczak miał wczoraj bardzo kiepski dzień. Pytania o sprawę zakupów z Korei Południowej zaczynają się bowiem mnożyć a na żadne nie ma dobrej odpowiedzi. Po naszym tekście na temat zwyczajów kupieckich w Korei gorąco zrobiło się też w siedzibach kilku służb specjalnej troski. Nagle do ludzi dotarło, że w tle są ogromne pieniądze, ale pod stołem.

Alarm w sprawie zakupów w Korei podnieśli między innymi związkowcy polskiej zbrojeniówki. Całkiem poważnie pytają, skąd takie głupie pomysły i dlaczego Polska na tym nic nie zarabia a wręcz podwójnie traci. Układ, który zbudowano aby doprowadzić do tych zakupów nie podoba się też naszemu sojusznikowi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Możemy się więc spodziewać ujawniania kolejnych rewelacji w rodzaju, że offset to nie offset albo dowiemy się o tajemniczym zaginięciu jednej z osób zamieszanych w całą sprawę… Możliwości jest bardzo wiele.

Zakupy są bowiem przepłacone, pospieszne i dziwnie skonstruowane. Komisja śledcze będzie miała co robić.