Będą pozwy przeciwko Morawieckiemu? Przedsiębiorcy nie mają wątpliwości

Przedsiębiorcy przygotowują bardzo nieprzyjemną niespodziankę dla Mateusza Morawieckiego. Zamierzają pozwać go o odszkodowania za nielegalnie wprowadzony lockdown oraz zniszczenie w ten sposób ich firm. Jednak prawdopodobnie nie będą pozywać skarbu państwa, ale Morawieckiego osobiście.

Grupa przedsiębiorców zamierza skorzystać z pomocy jednej z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych, aby skutecznie pozwać Mateusza Morawieckiego. Nie jako premiera, nie jako członka PiS, ale jako osobę, która nielegalnie podjęła decyzję o wprowadzeniu lockdownu. Jak wiemy z wyroków sądów, wszystkie decyzje Morawieckiego nie miały żadnej podstawy prawnej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pozew może bardzo mocno zaszkodzić majątkowi Morawieckiego, który szacowany jest na co najmniej kilkadziesiąt milionów złotych. Premier kłamca go ukrywa przed Polakami, bo przepisał go na żonę. W ten sposób nie do końca wiadomo ile ma pieniędzy, ale wiadomo że ma ich sporo.

Pozwy przeciwko Morawieckiemu mają na celu nie tylko uzyskanie odszkodowania, ale przede wszystkim wymiar odstraszający i wychowawczy, aby w przyszłości żaden polityk nie próbował robić tego ponownie.