PiS nie chce pokazać noty dyplomatycznej do Niemiec. Posłowie opozycji idą na kontrolę

Coś tutaj nie gra – stwierdzili posłowie opozycji, którzy chcieli się dowiedzieć jak wygląda nota dyplomatyczna do Niemiec. Najwyraźniej PiS coś ukrywa, dlatego wkrótce w MSZ rozpocznie się doraźna kontrola poselska. Według naszych informacji możliwe jest, że PiS nie wystosował oficjalnych dokumentów w sprawie odszkodowań.

Kontrolę w MSZ zamierzają przeprowadzić posłowie Koalicji Obywatelskiej. Mówią o tym publicznie, bo dają czas PiS aby przygotowali wszystkie dokumenty. Jeśli Rau i jego ludzie będą ukrywać dokumenty, oznacza to że mamy do czynienia z kolejnym pisowskim oszustwem – mówi nam jeden z posłów KO.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Opozycja pyta też, po co PiS wszczyna awanturę z Niemcami w czasie tak poważnej sytuacji międzynarodowej. Dzisiaj należałoby zacieśniać stosunki z krajami ościennymi i prowadzić własną politykę. Konflikt z Niemcami jest na rękę tylko Putinowi.

Kaczyński zdaje się więc realizować rosyjską politykę w Unii Europejskiej – politykę awanturnictwa i rozbijactwa. Niekorzystną i dla Europy i dla Polski.