PiS chce wprowadzić stan wyjątkowy?! Niepokojące informacje

Nie jest wykluczone, że już wkrótce PiS wprowadzi stan wyjątkowy. Takie rozwiązanie jest rozważanie w „najściślejszym” gronie polityków skupionych wokół Jarosława Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jest takie myślenie w ścisłym kierownictwie PiS, że stan wyjątkowy będzie jakimś rozwiązaniem. Mam to potwierdzone – powiedział Paweł Zalewski, niegdyś wiceprezes PiS.

To rozwiązanie ma być tym bardziej pociągające dla Zjednoczonej Prawicy, im gorzej wypada ona w sondażach. Od dawna partia Kaczyńskiego nie ma najmniejszych szans na objęcie władzy po raz trzeci.

– Chociażby po to, aby osłabić możliwości opozycji do wygrania późniejszych wyborów. PiS ma do tego wiele instrumentów, nielegalnych, pozakonstytucyjnych, ale do tej pory pokazał, że nie cofnie się przed niczym – zauważył Zalewski.