PiS sabotuje dystrybucję węgla w Polsce

No i mamy kolejną odsłonę kretynizmu telewizji publicznej. Paski grozy, przygotowywane przez propagandzistów partyjnych krzyczą, że opozycja ma coś wspólnego z węglem. Nie ma.

Rzeczywistość jest bardzo brutalna dla PiS: to Jarosław Kaczyński i jego partia wraz z Solidarną Polską sabotują dystrybucję węgla w Polsce, w szczególności poprzez doprowadzenie do jego gigantycznych braków. Sabotują też wysiłki Polaków by ochronić się przed zimą, bo węgla po prostu nie ma. Sabotaż Kaczyńskiego i Ziobry polega na doprowadzeniu do gigantycznych podwyżek cen węgla, prądu, gazu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sabotażyści z partii starają się też odwrócić uwagę od swoich działań. Stąd taka desperacka treść pasków propagandzistów PiS w TVP. Kłamstwa, które tamtędy rozsiewają są przerażająco głupie.

Nikt w Polsce nie uwierzy w winę kogokolwiek poza Kaczyńskim. Nie te czasy, idioci. Straciliście moc kreowania rzeczywistości.