Pisowska dzicz chce, aby “psy bawiły się ściętym łbem Tuska”

Agresja, chamstwo, nienawiść, groźby morderstwa – to niestety członkowie i zwolennicy PiS. Ich zachowanie przypomina to, co reprezentowały sobą hitlerowskie bojówki partyjne w nazistowskich Niemczech. Bezpardonowy atak na Donalda Tuska jest wynikiem milczącego przyzwolenia jakie daje na takie zachowania Jarosław Kaczyński.

PiS jest winny narastania agresji i nienawiści w życiu publicznym. Wzywanie do mordowania liderów opozycji przypomina najgorsze hitlerowskie wzorce. Partia Kaczyńskiego pełnymi garściami czerpie z tych najgorszych, najbardziej obrzydliwych czasów, które doprowadziły do wymordowania milionów ludzi. Nie ma i nie może być przyzwolenia na takie zachowania.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludzie, którzy przejawiają takie zachowania, powinni być posądzeni na wiele lat do więzienia, izolowania od społeczeństwa.