Jeśli za wszystko w tym kraju odpowiada opozycja, to PiS powinien oddać jej władzę

Jarosław Kaczyński popełnił kardynalny błąd, realizując linię propagandy która za wszystkie problemy Polski obarcza opozycję. Jeśli bowiem rzeczywiście rządzi Tusk, Kosiniak-Kamysz czy Holowania to w tej sytuacji PiS musi oddać władzę.

Kapitulacja państwa PiS wobec problemu braku węgla oraz bardzo wysokich cen prądu czy gazu pokazuje, że mamy do czynienia z władzą pozbawioną sprawczości, która nie tylko nie potrafi rządzić, ale też doprowadziła do katastrofy. Jeśli politycy PiS mówią, że wszystko to wina opozycji oraz chce dać samorządom swoje obowiązki, to musi oddać władzę. Po prostu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wtedy Kaczyński będzie mógł rozliczać opozycję, będąca już u władzy, ze wszystkiego. Ale na razie, dopóki to Kaczyński jest u władzy, to on personalnie jest odpowiedzialny za wszystko co się dzieje w Polsce. I opowiadanie bajek o opozycji przekona może członków jego partii, natomiast każdy zdroworozsądkowo myślący człowiek wie, że zniszczenie kraju to efekt PiS.