Ojciec Morawieckiego chciał, aby premier zaprosił do Polski Putina

Testament Kornela Morawieckiego to przyjaźń z Rosją Putina. Kaczyński realizuje ten plan krok po kroku. Trwa wojna na Ukrainie, Rosjanie mordują i gwałcą niewinnych a Morawiecki jedzie do Hiszpanii i spotyka się z politykami popierającymi Władimira Putina.

“Dobrze by się stało dla Polski, dla naszych interesów, aby nasze władze, pan premier, zaprosili do naszego kraju Władimira Putina. To byłby postęp w relacjach obu państw” – uważał marszałek senior Kornel Morawiecki.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mateusz Morawiecki realizuje zapowiedzi ojca. Co prawda Putina zaprosić nie może, ale zapraszał wielokrotnie jego przyjaciół. Le Pen, Salvini czy Orban w najlepsze spiskują z PiS.

Obce nacje zawsze próbowały niszczyć Polskę. Nie inaczej jest tym razem. Morawiecki senior był wielkim zwolennikiem Putina, zwolennikiem Rosji jest jego syn. Rosyjską narrację i rosyjskie metody stosuje w Polsce Jarosław Kaczyński. To nie jest przypadek.