Glapiński wściekły na ujawnienie patologii w Radzie Polityki Pieniężnej, straszy

Adam Glapiński jest wściekły, że ujawniono jak wygląda prawda na temat pracy Rady Polityki Pieniężnej. Okazało się, że jej członkowie nie mają możliwości normalnie pracować z uwagi na… ograniczenia dostępu do budynku i do pracowników NBP. Takie zarządzenia wydał Adam Glapiński.

Ujawnienie tego faktu jest dla PiS bardzo niewygodne, pokazuje bowiem, że Rada Polityki Pieniężnej została de facto zniszczona przez Kaczyńskiego i nie pełni w tej chwili żadnej funkcji, jest po prostu zasłoną dla arbitralnych decyzji prezesa PiS, które realizuje Glapiński. Rada miała też legitymować idiotyczne decyzje samego prezesa NBP.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Co to oznacza? Glapiński sparaliżował działanie ważnego organu państwa w imię polityki PiS. I za to jest odpowiedzialność karna, którą ponosić będzie zarówno on jak i jego kolega z partii, Jarosław Kaczyński.

Glapiński jest odpowiedzialny z Kaczyńskim za zniszczenie wartości polskich pieniędzy.