Skandaliczne nagrody w Ministerstwie Klimatu. Zatruli Odrę? OK, damy po 6 tysięcy na urzędnika

Anna Moskwa, nieudolna minister klimatu, dba o siebie jak może. Właśnie ujawniono, że rozdała w ministerstwie bardzo wysokie nagrody. Średnio po 6 tysięcy złotych na urzędnika. A to, że nadzoruje męża w podległej ministerstwu instytucji albo że ministerstwo nie zapobiegło katastrofie na Odrze? Nic nie szkodzi. Brak węgla? Przyznamy sobie premie.

Ministerstwo Klimatu, które obsadzono ludźmi z Orlenu (minister Moskwa i jej koleżanka wiceminister pracowały wcześniej w Orlenie), ma jak widać doskonałe poczucie humoru. Śmieje się z Polaków do rozpuku. Rozdawanie tak wielkich kwot w czasach kryzysu musi szokować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS jest partią nieudaczników i kłamców Nagrody w Ministerstwie Klimatu pokazują jak nieodpowiedzialni są to ludzie. Za zatrucie Odry i kłamstwa w sprawie węgla powinny być kary a nie nagrody!

Anna Moskwa to szkodnik polskiej polityki i musi odejść w niesławie.