Za PSL i PO żyło się lepiej. Ludzie nie sprawdzali rachunków za prąd

Rządy PSL i PO będą niedługo wspominane jako złote czasy. Nikt nie martwił się cenami prądu, węgla było pod dostatkiem, wszystko było tanie.

Za Tuska ludzie nie sprawdzali zużycia prądu, nie martwili się czy będzie ciepło w mieszkaniu, nie wyliczali czy starczy im pieniędzy na paliwo do końca miesiąca, nie martwili się czy jutro ceny produktów żywnościowych w ich sklepie będą wyższe. Żyło się normalnie. Tak było za PO – napisał Adrian Tomaszkiewicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS to drożyzna, PiS to kryzys, bieda i bezrobocie. PiS to inflacja. Efekt PiS działa – Polska rozpada się i niszczeje. Ludzie uciekają, emigrują. Politycy będący u władzy kradną bez opamiętania i niszczą naszą przyszłość. Nie ma już nadziei na lepsze jutro. Jedynym wyjściem jest odsunięcie Kaczyńskiego i całej tej bandy od koryta i zatrudnienie ekspertów. Nie ma wyjścia.

Polacy mówią PiS dość.