Przed chwilą wygraliśmy z Dorotą Brejzą sprawę apelacyjną przeciw J. Kaczyńskiemu. Sprawę o użycie cyberbroni Pegasus w wyborach parlamentarnych. To jeszcze nie jest prywatne państwo Kaczyńskiego, czego dowodzi jego klęska przed Sądem Apelacyjnym w Gdańsku – poinformował Krzysztof Brejza.

Orzeczenie gdańskiego sądu, co ważne wydane przez sędziów powołanych przez nową KRS, miażdży postępowanie wylosowanej rzeczniczki SO w Bydgoszczy, która próbowała uczynić z Kaczyńskiego nadobywatela i bez rozprawy, z oddaleniem dowodów, w ekspresowym tempie oddaliła nasz pozew.

Reklamy

Dziś Sąd Apelacyjny stwierdził NIEWAŻNOŚĆ całego postępowania, zdarza się to bardzo rzadko – ale to nie przypadek, że w tak skandalicznym trybie próbowano ochronić JK przed rozprawą nt. Pegasusa i użycia tej broni do wpływania na demokratyczne wybory.

Przypomnijmy specjalny tryb dla Kaczyńskiego, czerwiec 2022: „Nigdy nie spotkałam się z takim rozstrzygnięciem w sprawie o dobra osobiste: bez dowodów, bez rozprawy, niejawnie, automatycznie, w sposób błyskawiczny – mówiła w “Faktach po Faktach” Dorota Brejza”

źródło: Twitter

 

 

Poprzedni artykułWaldemar Kuczyński o CBA: patologiczny potwór
Następny artykułWitucki i Misiak niewinni. Porażka Ziobry i układu wewnątrz PiS