Profesor Balcerowicz wzywa: przestań narzekać, zacznij działać

Profesor Leszek Balcerowicz wzywa wszystkich Polaków do działania na rzecz pozbawienia PiS władzy i przywrócenia w Polsce normalności.

W każdym społeczeństwie ludzie są zróżnicowani pod względem moralnym i intelektualnym-zgodnie ze statystycznym rozkładem normalnym.Złe rządy przyciągają osoby – o średnio -gorszych cechach moralnych. W reakcji na to pozostali powinni się lepiej organizować. Narzekanie nic nie da – napisał profesor Balcerowicz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Każdy z nas może wnieść swój wkład w odsunięcie PiS od władzy. Wystarczy działać! Od najprostszych spraw, takich jak na przykład dystrybuowanie listy afer PiS: wklejanie linków do niej w internecie, pod wypowiedziami polityków PiS oraz demokratycznej opozycji, wysyłanie jej do mediów. Warto też pojawiać się na spotkaniach polityków opozycji, wysyłać e-maile wspierające ich w działaniach, drukować informacje dla sąsiadów o tym co wyprawia PiS.

Jest wiele do zrobienia – każdy z nas niech poświęci godzinę dziennie to za rok o PiS nikt nie będzie słyszał.