Kaczyński zwariował? Teraz chce zaatakować lekarzy

Jarosław Kaczyński powinien zostać usunięty z funkcji prezesa PiS, bo jego słowa i działania są coraz bardziej odrealnione. Najnowszy pomysł tego człowieka? Atak na środowiska lekarskie.

W Polsce nic już nie działa. Nie ma węgla, zagrożone są dostawy prądu, rozwalono edukację. Co trzeba jeszcze zniszczyć? Kaczyński ma chory pomysł zaatakowania środowisk lekarskich. Skąd mu to się wzięło?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Być może to efekt starości. Demencja i coraz więcej dolegliwości mogą powodować zmiany w psychice. Strach przed lekarzami odczuwał między innymi Stalin, który przeprowadził poważne czystki w personelu, który zajmował się jego zdrowiem. W efekcie zszedł na udar.

PiS jest partią szkodników, która rozwala nasz kraj – i czas z tym skończyć. Odsunięcie Kaczyńskiego od władzy to już tylko kwestia czasu.