Kaczyński ogłosił, że buduje państwo wyznaniowe

Deklaracja Jarosława Kaczyńskiego o tym, że nie ma innej ideologii niż chrześcijańska jest w istocie zapowiedzią budowy państwa wyznaniowego, w którym ogromną rolę ma odgrywać władza i kościół. Wszystko w imię zacementowania układu władzy.

Hierarchowie Kościoła Katolickiego popełnili potężny błąd, wchodząc we współpracę z szatanem z Nowogrodzkiej. Skorumpowani, słabi, podatni na pochlebstwa i pieniądze dali się omotać diabłu bardzo skutecznie. Efekt? Kościół nigdy nie był w Polsce słabszy a opinia o księżach nigdy nie była gorsza. Dzisiaj nikt już nie chce kościoła.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Garstka seniorów, która pozostała, minimalna ilość powołań na księdza, tragiczne wskaźniki pod względem edukacji. Kaczyński, Czarnek i hierarchowie zniszczyli kościół całkowicie. Jest to na rękę Rosji, która chce aby Polska była słaba i podzielona. Zniszczony kościół ułatwia manipulację.

Kaczyński ogłosił wprost, że buduje państwo wyznaniowe. Religia jest chrześcijańska ale metody jak z Iranu czy innych tego typu miejsc. Jeśli przetłumaczymy te słowa Kaczyńskiego na język polski to okazuje się, że za religią chodzi do Polski (do szkół!) ciemnota, przesady i zwykłe zabobony.

Głupota PiS nie zna granic. Albo wyrachowanie.