Oceniajcie Kaczyńskiego po rezultatach: zniszczył Polskę

Analizowanie wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i reszty zakłamanych członków formacji zwanej prześmiewczo Prawo i Sprawiedliwość nie ma sensu. Analizować można jedynie konsekwencje, a te dla Polski są tragiczne.

Mamy do czynienia z największą recesją od początku lat 90-tych. Inflacja za chwilę przebije pułap 30%, realna wartość zarobków gwałtownie spada, sytuacja jest beznadziejna. Polacy masowo emigrują. PiS w ostatnim roku doprowadził między innymi do braku węgla, gwałtownego wzrostu cen w sklepach, wzrostu cen paliw i energii oraz do zatrzymania inwestycji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W efekcie Polska zaczyna być krajem, w którym młodzi nie mają nadziei na lepszą przyszłość a seniorzy na godną starość. Przyszło nam żyć w czasach, w których człowiek z Żoliborza w Warszawie oszukał miliony Polaków i wmówił im że destrukcja kraju jest korzystna.

Nie jest. Żyjemy w Polsce w ruinie.