Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, uważa że priorytetem dla nowego rządu musi być jak najszybsza poprawa jakości życia Polaków, czyli przede wszystkim zapewnienie niskich cen prądu i ciepła, walka z inflacją a także zmniejszenie obciążeń podatkowych pracy, aby ludzie więcej zarabiali. Rozliczenie PiS i Solidarnej Polski za wszelkie przestępstwa i afery jest również ważne.

Pierwszym i najważniejszym zadaniem nowego rządu będzie jak najszybsze obniżenie cen prądu i ciepła. Równolegle będą prowadzone prace na rozliczeniem PiS za wszystkie afery.

Reklamy

Chciałbym powołania komisji śledczej dotyczącej Pegasusa oraz w sprawie afery taśmowej. Za rządów PiS zablokowano rozwój OZE oraz podwojono import węgla z Rosji. Wszystkie wątki trzeba dokładnie sprawdzić.” – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

To właśnie zablokowanie rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii, o których Putin mówi że to wrogowie Rosji oraz gwałtowny wzrost importu węgla po dojściu PiS do władzy jest powodem dla którego Kaczyńskiego podejrzewa się o działanie na korzyść Putina.

Poprzedni artykułŚrodowisko dziennikarskie wymaga oczyszczenia. I ujawnienia kolaboracji
Następny artykułKto z PiS był rosyjskim łącznikiem? Tropy wiodą m.in. do Morawieckiego