Kryterium uliczne odsunie Kaczyńskiego od władzy?

Czy chcemy czy nie chcemy zbliża się zima. A to zweryfikuje błyskawicznie i bardzo brutalnie stan naszego kraju. Wygląda na to, że weryfikację przejdziemy negatywnie. Ze sklepów znikają świece i farelki. Brakuje zapałek. Polacy nie wierzą PiS.

Pokazują to wszystkie sondaże. W bzdury opowiadane przez Morawieckiego, Sasina czy Ziobrę wierzy może co dziesiąty Polak. Marnie, jak na wielką propagandową machinę, najwyraźniej nieudolną. A co się stanie jak zabraknie prądu, gazu i węgla? Kaczyński ucieknie do pilnie strzeżonego ośrodka służb specjalnej troski pod Warszawą. A co z Morawieckim? Sasinem? Ziobro?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W Warszawie mogą się pojawić tłumy niezadowolonych ludzi. Pojawią się na pewno, pytanie tylko kiedy. Może dojść do tego już zimą, kiedy zacznie wszystkiego brakować. Pierwsze śmierci, zamarznięcia, wypadki … niezadowolenie w narodzie rośnie. Już dzisiaj wściekłość buzuje jak para pod zamkniętą pokrywką garnka. Jeszcze jakiejś ujście znajduje. Ale wystarczy jedna prowokacja władzy…