Dwaj mężczyźni zmarli z głodu. Zawiodło ich państwo PiS

W Bielsku Białej dwaj starsi mężczyźni zmarli z głodu. Byli to bracia, o których państwo PiS zapomniało. Mimo że potrzebowali pomocy, mimo że interweniowano w ich sprawie, bracia zmarli.

Państwo PiS nie interesuje się osobami słabymi, potrzebującymi. Państwo PiS ma ich gdzieś. Minister Maląg woli wozić się limuzyną ze swoim młodym wypasionym asystentem a nie zajmować się pomocą ludziom, którzy tego potrzebują. Kaczyński nawet by nie spojrzał na tych starszych ludzi, bo zapewne gardzi prownicją i biedotą. Morawiecki, milioner, pławi się w luksusach, gdzie on może komuś pomóć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Państwo PiS jest bezduszne, ludzi PiS interesują tylko gigantyczne zarobki. Wystarczy przypomnieć, że menadżerowie Orlenu wpłacali po kilkadziesiąt tysięcy od osoby na kampanię Szydło. Czy myśleli o głodnych ludziach, którzy potrzebowali pomocy? Czy zastanawiali się nad losem ludzi ubogich, porzuconych? Nie.

Polakom potrzeba dzisiaj nowej nadziei. Nadziei na to, że ich premierem nie będzie kłamca-milioner, który ukrywa majątek. Nadzie na to, że ministrem pracy i polityki społecznej będzie karierowiczka z Ostrowa Wielkopolskiego, która wozi się limuzyną i śmieje, gdy ludzie pytają ją o swoje problemy, nadziei na to, że prezesem partii rządzącej nie będzie w końcu człowiek, co do którego władz umysłowych są tak poważne pytania!

Polsce potrzeba wielkiej zmiany na lepsze. Nowej nadziei.