Zwyciężymy PiS, bo dobro zawsze zwycięża nad złem!

Dzisiaj jest już jasne, że PiS przegra wybory z kretesem. Partia Kaczyńskiego nie ma szans w uczciwej rywalizacji i będzie łapać się wszelkich sposobów, by oszukać Polaków i zmanipulować wybory. Jednak potrzeba zmiany w ludziach jest ogromna. PiS stracił zaufanie ludzi, stracił mandat do rządzenia. Okradanie Polski, kłamstwa, cynizm i zakłamanie, nienawiść, dzielenie ludzi a przede wszystkim odebranie nadziei na lepsze jutro – Kaczyński wyrządził Polsce zbyt wiele krzywd, by Polacy dali mu jakąkolwiek szansę.

Dzisiaj już wiemy, że zwyciężymy PiS, bo dobro zawsze zwycięża nad złem! Dość zastraszania, nielegalnych podsłuchów, dość kłamstw. Polsce potrzeba ludzi odważnych i prawdomównych, potrzeba odebrania politykom przywilejów, potrzeba wiary w lepsze jutro, potrzeba niskich podatków i uproszczenia prawa, potrzeba działania pozytywnego. Potrzeba prawdziwego pokrzepienia serc. Jak niegdyś Henryk Sienkiewicz, tak dzisiaj opozycja musi tą nadzieję przekazać narodowi i zrobić wszystko, by Polska stała się lepszym i bardziej przyjaznym krajem. Potrzebujemy wielkich Polaków i wspaniałego zwycięstwa, na miarę wiktorii pod Wiedniem. Potrzebujemy ludzi szlachetnych i oddanych Polsce, opisanych przez wielkich polskich pisarzy – nam trzeba i Wołodyjowskiego i Kmicica. Potrzebujemy czynów na miarę gigantów.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

I zwyciężymy. Zbudujemy dla naszych dzieci Polskę lepszą, dostaną, dającą nadzieję i szansę wszystkich. Tym, którzy są aktywni trzeba dać szansę. Tym, którzy są dzisiaj w trudnej sytuacji, trzeba dać narzędzia by mogli się rozwijać i mieć lepsze życie. Potrzebujących wesprzeć, seniorów chronić. Damy radę, bo wiemy, że jest to możliwe.

To zadanie nowego pokolenia polityków, którzy muszą się stać menadżerami nowej Polski. Polityka musi ustąpić mądremu zarządzaniu, w którym każdy ma swoją szansę. Jest to zadanie wielkie, ambitne, ale realne do zrealizowania. Zaczynać trzeba od edukacji, od podstaw. Od dania szans najmłodszym. I odbudować Polskę krok po kroku po pożodze, jaką był dla Polski Kaczyński ze swoim chorym planem zniszczenia tego kraju.

Damy radę. Bo Polacy potrafią i są wspaniałym narodem.