Polacy nie mają złudzeń. „Rząd sobie nie radzi”

Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię United Surveys dla portalu Wirtualna Polska wynika jasno, że większość z nas jest przekonana, że rząd nie radzi sobie z problemami. Które w dużej mierze spowodowała jego chaotyczna polityka.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Aż 62,5 proc. respondentów uważa, że rząd Morawieckiego nie radzi sobie z problemami. Przy czym zdecydowana większość, bo 47,7 proc. uważa, że ministrowie PiS „zdecydowanie nie” kontrolują sytuacji. Pozostali sądzą że premier jedynie nie kontroluje sytuacji.

Przeciwnego zdania jest wyraźna mniejszość – jedynie 33,6 proc. Na dodatek całkowicie przekonanych, że rząd wie co robi, jest zaledwie 13,4 proc.

Skoro rząd teraz szuka oszczędności gdzie się da, to podpowiadamy drastyczne ograniczenie pieniędzy wydawanych na propagandę. Jak widać z tego sondażu, Polacy najwyraźniej nie dają jej się nabrać. Więc po co przepłacać?