Jarosław Kaczyński zniszczył przyszłość polskich dzieci. Trzeba powiedzieć sobie to jasno: nie ma dla nich nadziei. Jeśli czegoś nie zrobimy to kolejne pokolenia naszych najmłodszych będą stracone. Niezdolne do rozwoju i działania przez indoktrynację i głupotę PiS.

Przemysław Czarnek okazał się tępogłowym ideologiem, który nie ma pojęcia o co chodzi w edukacji. Rzeczywistym zadaniem szkoły powinno być dawanie dzieciom atmosfery, w której będą się rozwijać i rozkwitać, stając się najlepszymi wersjami samych siebie. Wolni od indoktrynacji, pełni kreatywnej pasji i chcący zmian na lepsze – dzieci i młodzież mogłaby zmieniać ten kraj. Pod rządami ciemnogrodu ich młodość jest marnowana.

Reklamy

Szkołę trzeba natychmiast zmienić. Wzorem Finlandii uczynić z niej kuźnię talentów, dać nauczycielom działać, dać wolną rękę w przekazywaniu programu i umiejętności niezbędnych w życiu. W nauczycielach tkwi wielka siła – w dzieciach największa. Wystarczy zdjąć Czarnkowe okowy i dać wolność.

Kaczyński niszczy przyszłość naszych dzieci systemowo. PiS jest partią, która nie rozumie edukacji. Nigdy nie zapewni lepszej przyszłości uczniom. Dlatego trzeba ich odsunąć od władzy i zmienić edukację na dobre. Dość tego niszczenia!

Poprzedni artykułKsięża alarmują: w kościołach brakuje ludzi. Zaczęły się msze bez wiernych
Następny artykułKaczyński stawia system nad człowieka, instytucje nad wolność