Gdzie była polska obrona przeciwlotnicza? Dymisja Błaszczaka konieczna!

Mariusz Błaszczak musi odejść. Ministerstwo Obrony Narodowej okazało się niezdolne do obrony polskiej przestrzeni powietrznej. Pytanie, które musimy sobie wszyscy zadać brzmi następująco: czemu rakieta z Ukrainy nie została zestrzelona? Czemu nie ostrzeżono mieszkańców nadgranicznych miejscowości?

Rząd PiS okazał się całkowicie nieprzygotowany do obrony polskiej przestrzeni powietrznej. Rakieta wleciała na teren Polski ku całkowitemu zaskoczeniu wojska. Nikogo nie zaalarmowano, nikt nie został ostrzeżony, przez wiele godzin panował chaos. Spanikowany Morawiecki zwołał posiedzenie rządu a media nie były  stanie przekazać żadnych informacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Mariusz Błaszczak powinien natychmiast podać się do dymisji. Okazał się niezdolny do działania i niegodny zaufania jako minister obrony narodowej.

Dwóch Polaków zginęło przez nieudolność PiS. Kaczyński i Błaszczak muszą za to zapłacić.