Posiedzenia Rady Bezpieczeństwa muszą odbywać się cyklicznie – mówi Kosiniak-Kamysz

Konsekwentnie od momentu wybuchu wojny uważam, że posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego powinny odbywać się cyklicznie. Na polu bezpieczeństwa potrzeba współpracy i kontynuacji, stąd nasza deklaracja o podtrzymaniu umów zbrojeniowych – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

Nie zapominajmy, że wojna w Ukrainie cały czas się toczy. Ostatnie tygodnie i miesiące ostrego sporu politycznego sprawiły że wielu nie zwracało niestety na tę tragiczną sytuację należytej uwagi. Potrzeba też jedności, nie tylko na chwilę – dodał prezes PSL.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ludowcy zwracają również uwagę, że w sprawie bezpieczeństwa Polski nie może być braku informacji ze strony rządu. Brak informacji sprzyja chaosowi i niepewności.

Zachowanie spokoju jest niezwykle ważne, by nie dochodziło do paniki i nerwowych zachowań. Mam nadzieję, że po dzisiejszym posiedzeniu RBN do społeczeństwa popłynie sygnał o współpracy ws. bezpieczeństwa – podsumował Kosiniak-Kamysz.