Jak bardzo PiS oddalił się od ludzi pokazują najnowsze żałosne występy Jarosława Kaczyńskiego. Stetryczały prezes PiS opowiada takie bzdury, że trudno to wytrzymać nawet jego zagorzałym zwolennikom. Węgiel jest po 5 tysięcy za tonę a on o lewactwie. Ceny energii poszły nawet 10-krotnie w górę a on o ideologii w szkołach. Ceny w sklepach zwariowały a Kaczyński o wygranej w wyborach. Nie, to nie jest normalne. Ten człowiek nie nadaje się do rządzenia, jest niewiarygodny i niezdolny poprawić los Polaków.

PiS jest partią niewiarygodną z samego założenia. Reforma sądów zniszczyła je i wydłużyła czas postępowania. Milion samochodów elektrycznych nigdy nie wyjedzie na polskie drogi. Promów nie ma, CPK to fikcja a Kaczyński opowiada bzdury.

Reklamy

Kryzys w Polsce coraz większy a Kaczyński zajmuje się ideologią. I to właśnie pokazuje jak on jest odrealniony i daleko od prawdziwych problemów Polaków. Jak bardzo zapomniał, że są realne sprawy do załatwienia, że ludzi nie interesuje ideologia tylko to, czy będą mieli czym napalić jutro w pieciu.

Prezes PiS najwyraźniej zwariował.

Poprzedni artykuł13 mld na służbę zdrowia mniej. PiS mówi, że to… lepiej. Umierajcie emeryci, przed terminem!
Następny artykułPolki nie chcą rodzić, bo się boją państwa PiS