Tak upadają polskie sklepy. Załatwił je Kaczyński rękoma Morawieckiego

Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki mają na rękach krew polskich przedsiębiorców. Te wszystkie upadające małe firmy były krwioobiegiem polskiej gospodarki. Załatwiliście je – mówią Polacy.

20 lat mieszkam w tej okolicy i od zawsze był tu ten sklepik osiedlowy. Dziś widzę, że 7 roku okupacji PiS nie wytrzymał – lokal jest do wynajęcia. Gratuluję więc tzw. premierowi polskiej biedy, Mateuszowi Morawieckiemu sprawnego niszczenia polskich przedsiębiorców pod dyktando Kremla – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Polska gospodarka upada, wraz z nią tracone są miejsca pracy, wraz z nią znikają polskie firmy, wraz z nią coraz więcej młodych ucieka poza granice naszego kraju. Polska PiS stała się miejscem wrogim dla działalności gospodarczej, z wysokimi podatkami, nieprzyjaznym i złym.