Kompromitacja policji w Mławie, areszt za legalne nagrywanie? W sieci wrze!

Komendant Główny Policji powinien natychmiast zostać zdymisjonowany, razem z ministrem Kamińskim. Autor kanału Audyt Obywatelski został nielegalnie, ze złamaniem prawa, zatrzymany przez policję z Mławy, zakuty w kajdanki i doprowadzony na komisariat bez żadnego powodu. To kumulacja policyjnej patologii.

Właściciel kanału Audyt Obywatelski nie popełnił żadnego przestępstwa ani wykroczenia, policjanci nie znają obowiązującego prawa, rzecznik komendy wprowadza opinię publiczną w błąd a na lokalnym portalu Mławy ujawniono w komentarzach (prawdopodobnie zrobili to funkcjonariusze) dane zatrzymanego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kumulacja policyjnej patologii w mławskiej komendzie policji to wierzchołek góry lodowej – w tym filmie widać do czego doprowadził PiS w ciągu ostatnich lat. Dlatego niezbędna jest dymisja komendanta głównego policji, stanowisko powinien stracić także minister Kamiński. Policja zmieniła się w formacje represyjną, która nie ma nic wspólnego z chronieniem prawa. Buta, arogancja, kłamstwa a później działania odwetowe, nielegalne i chamskie – na portalu Codziennik Mławski w komentarzach pod artykułem o wydarzeniu pojawiły się wpisy wyglądające na dokonywane przez policjanta lub policjantów, w tym takie, w których można znaleźć dane osobowe osoby zatrzymanej, co jest sprawą do prokuratura.

W sieci wrze – efekt rządów PiS to psia patologia – to najłagodniejsze z komentarzy do zaistniałej sytuacji.